بهترین منطقه کلاردشت برای خرید زمین

بهترین منطقه کلاردشت برای خرید زمین

شناخت بهترین منطقه کلاردشت برای خرید زمین در شمال به عنوان یکی از بهترین گزینه های سرمایه گذاری روی ملک خیلی مهم و درخور توجه هست. مناسب ترین راه برای انتخاب بهترین منطقه شمال برای خرید زمین، بررسی مناطق مختلف و مقایسه شون با هم دیگه ست. همینطور مشورت با یک سرمایه گذار ملکی با تجربه در این زمینه یک کار ضروریه. چون با یک مشاوره سرمایه گذاری در ملک حرفه ای دید واضح و روشنی پیدا می کنید و بهتر تصمیم گیری خواهید کرد.


پبدا کردن بهترین منطقه شمال برای خرید زمین تا حدی به عوامل مختلفی مثل بودجه، نیاز و سلیقه شما بستگی داره. با این حال، بعضی از مناطق کلاردشت که از محبوبیت بیشتری برای خرید زمین برخوردار هستن رو با هم مرور می کنیم.

برای اطلاع از بهترین فرصت های سرمایه گذاری زمین در کلاردشت روی دکمه زیر کلیک کن و فرم رو پر کن تا بزودی باهات تماس گرفته بشه

بهترین منطقه کلاردشت برای خرید زمین

جست و جو برای بهترین منطقه کلاردشت برای خرید زمین متاثر از یک سری عوامل اصلی مثل موقعیت جغرافیایی مناسب و دسترسی به امکانات اولیه مثل جاده ها و امکانات رفاهی زندگی و آینده ی سرمایه گذاری در منطقه هست. گروه سرمایه گذاری استاد درجزینی با صرف سال ها تحقیق و پژوهش و بررسی و مقایسه املاک و زمین های مختلف با هم مناطق خوب و آینده داری رو انتخاب کردن که در ادامه بهش می پردازیم.

1- کردیچال

کردیچال یکی از مناطق محبوب گردشگری و پرطرفدار در شمال ایرانه که در شهرستان کلاردشت استان مازندران واقع شده. این منطقه ویژگی ها و مزایای متعددی داره که اونو به یکی از گزینه های ثابت بهترین منطقه کلاردشت برای خرید زمین و ساخت ویلا تبدیل کرده.

ویژگی های کردیچال

  • آب و هوای خنک: کردیچال به دلیل ارتفاع بالایی که داره، از آب و هوای خنکی برخورداره. این باعث شده که املاک این منطقه به عنوان یکی از مهم ترین املاک ییلاقی در کلاردشت شناخته بشه.

  • چشم اندازهای کوهستانی: کردیچال چشم اندازهای کوهستانی بی نظیری داره. مثل کوه های سر به فلک کشیده، جنگل ها و دشت های سرسبز.

  • امکانات گردشگری: کردیچال در نزدیکی امکانات گردشگری مختلفی مثل پارک جنگلی، دریاچه ولشت، سد کرج و آبشار هریجان واقع شده. به همین دلیل این منطقه به یکی از قطب های گردشگری در کلاردشت تبدیل شده.

مزایای خرید زمین در کردیچال

  • مناسب برای ساخت و ساز: کردیچال به دلیل برخورداری از شرایط مناسب آب و هوایی و خاکی، مناسب برای ساخت و ساز هست. این منطقه به عنوان یکی از مناطق پرطرفدار برای خرید زمین ییلاقی و ساخت ویلا شناخته میشه

  • امکان سرمایه گذاری: کردیچال به خاطر داشتن پتانسیل های گردشگری و اقتصادی، ارزش بالایی برای سرمایه گذاری داره. و یکی از مناطق مناسب برای سرمایه گذاری در کلاردشت هست.

  • مناسب برای سکونت: کردیچال با آب و هوای خنک و امکانات رفاهی مناسب، مناسب برای سکونت ییلاقیه و این منطقه به عنوان یکی از مناطق پرطرفدار برای سکونت در کلاردشت هست.

کردیچال منطقه ای با ویژگی ها و مزایای متعدده که می تونه گزینه ای مناسب برای خرید زمین، سرمایه گذاری و سکونت باشد.

اگه دوست داری راجع به بهترین منطقه شمال برای سرمایه گذاری بیشتر بدونی روی لینک کلیک کن و این مقاله رو بخون

2- کوهپر

در جست و جومون برای بهترین منطقه کلاردشت برای خرید زمین به یک ناحیه ییلاقی دیگه می رسیم به اسم کوهپر. کوهپر هم مثل کردیچال در ارتفاعات اطراف کلاردشت واقع شده، کردیچال در شمال کلاردشت هست و کوهپر شمال غربی این شهر. این ناحیه هم آب و هوای خنک ییلاقی داره و چشم اندازهای طبیعی و بکر از کوهپایه و جنگل.

مزایای خرید زمین ییلاقی در کوهپر

کوهپر به دلیل داشتن زمین های ییلاقی بکر یکی از بهترین مناطق برای سرمایه گذاری در ملک و زمین های ییلاقیه. با توجه به رشد قیمتی زمین در این مناطق آینده منطقه از لحاظ سرمایه گذاری خیلی خوبه و چون پتانسیل گردشگری و سکونت ییلاقی داره از نظر توسعه زیرساخت ها هم رو به توسعه هست.

تفاوت های کوهپر و کردیچال


کوهپر و کردیچال هر دو از مناطق خوش آب و هوا و گردشگری در شهرستان کلاردشت هستن. با این حال، این دو منطقه تفاوت هایی هم با هم دارن.


یکی از تفاوت های اصلی این دو منطقه، موقعیت جغرافیایی اونهاست. کردیچال در شمال کلاردشته، در حالی که کوهپر در شمال غربی کلاردشت هست. این تفاوت در موقعیت جغرافیایی باعث شده تا کردیچال آب و هوای خنک تری نسبت به کوهپر داشته باشه.


تفاوت دیگه این دو منطقه، امکانات گردشگری شون هست. کردیچال دارای امکانات گردشگری بیشتری نسبت به کوهپر داره.


در نهایت، قیمت زمین و ویلا در کردیچال بالاتر از کوهپر هست که به دلیل محبوبیت بیشتر کردیچال در میان خریداران زمین و ویلاست.


با توجه به این تفاوت ها، می شه گفت که کردیچال برای افرادی که به دنبال آب و هوای خنک و امکانات گردشگری بیشتر برای سکونت هستن، گزینه بهتریه. در مقابل، کوهپر برای افرادی که به دنبال قیمت زمین با قیمت مناسب برای سرمایه گذاری و یا ساخت ویلا مناسب تر هستن، انتخاب بهتری هست.

اگه برای انتخاب بهترین منطقه کلاردشت برای خرید زمین نیاز به راهنمایی داری روی دکمه زیر کلیک کن تا باهات تماس گرفته بشه.

3- کلنو

کلنو هم می تونه جزو لیست انتخاب بهترین منطقه کلاردشت برای خرید زمین باشه، این منطقه ییلاقی خوش و آب و هوا و خنک، جاذبه های بکر طبیعی و ویژگی های منحصر به فرد خاص خودشو داره.

ویژگی های خاص کلنو

تمرکز بر گردشگری روستایی: کلنو یکی از مناطق پیشرو در گردشگری روستایی در کلاردشت هست. و باعث شده که این منطقه به عنوان یکی از مقاصد گردشگری محبوب در کلاردشت باشه.

دهکده تاریخی کلنو: دهکده تاریخی کلنو یکی از جاذبه های گردشگری مهم در منطقه ست. این دهکده که قدمتش به دوران قاجار می رسه، بافت تاریخی ارزشمندی داره.

وجود آبشار کلنو: آبشار کلنو یکی از زیباترین آبشارهای کلاردشته. این آبشار که در نزدیکی روستای کلنو واقع شده، از ارتفاع 100 متری به پایین می ریزه.

مزایای خرید زمین در کلنو

در این مقاله سه تا از نواحی ییلاقی کلاردشت، که هرکدوم می تونن بهترین منطقه کلاردشت برای خرید زمین باشن رو معرفی کردیم و به طور نسبی با ویژگی ها و موقعیت جغرافیایی شون آشنا شدیم. اگرچه نواحی ییلاقی دیگه ای هم که ارزش سرمایه گذاری و خرید زمین در شمال دارن وجود داره و بازار ملک یک بازار گسترده با محصولات بسیار هست. فراموش نکنید که برای داشتن یک سرمایه گذاری خوب بهتره با یک متخصص املاک مشورت کنید و از فرصت مشاوره سرمایه گذاری در ملک استاد درجزینی و سال ها تجربه و دانش سرمایه گذاری استفاده کنید.

بهترین منطقه کلاردشت برای خرید زمین

در آخر

در این مقاله سه تا از نواحی ییلاقی کلاردشت، که هرکدوم می تونن بهترین منطقه کلاردشت برای خرید زمین باشن رو معرفی کردیم و به طور نسبی با ویژگی ها و موقعیت جغرافیایی شون آشنا شدیم. اگرچه نواحی ییلاقی دیگه ای هم که ارزش سرمایه گذاری و خرید زمین در شمال دارن وجود داره و بازار ملک یک بازار گسترده با محصولات بسیار هست. فراموش نکنید که برای داشتن یک سرمایه گذاری خوب بهتره با یک متخصص املاک مشورت کنید و از فرصت مشاوره سرمایه گذاری در ملک علی درجزینی و سال ها تجربه و دانش سرمایه گذاری استفاده کنید.

4.9/5 - (18 امتیاز)
مقالات اخیر

راهنمای خرید زمین در شمال

راهنمای خرید زمین در شمال به این دلیل که خرید زمین در شمال، به ویژه در استان‌های مازندران و گیلان، یکی از راه‌های سرمایه‌گذاری در ملک و همچنین برخورداری از زیبایی‌های طبیعی این منطقه هست، مفید و کاربردیه. خرید زمین در شمال هم مانند هر سرمایه‌گذاری دیگه ای نیازمند آگاهی و دقت هست تا از […]

مقایسه زمین مسکونی و زمین ییلاقی

زمین مسکونی و زمین ییلاقی هر دو از گزینه های محبوب سرمایه گذاری در ملک هستند و کسانی که قصد خرید زمین شمال یا نواحی دیگه دارند ممکنه هر دو رو از نظر گذرونده باشن، اما باید به این توجه کنیم که تفاوت های کلیدی بین اونا وجود دارد. در مقایسه زمین مسکونی و زمین […]

سرمایه گذاری در زمین ییلاقی

سرمایه گذاری در زمین ییلاقی یکی از راه های محبوب برای سرمایه گذاری در ملک و کسب سود هست. زمین های ییلاقی به دلیل طبیعت زیبا و آب و هوای مطلوب، ارزش زیادی برای سرمایه گذاران ملکی داره. سرمایه گذاری در زمین ییلاقی به طور مثال خرید زمین در شمال در صورت انتخاب صحیح و […]